Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-L3520CDW
Zdjęcia 12 |
Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne 3 w 1, które może pełnić funkcje drukarki LED A4 z obsługą automatycznego druku dwustronnego, szybkiego skanera płaskiego z czujnikiem CIS oraz kopiarki z wygodną funkcją szybkiego zoomu. Pozycjonowany w 2023 roku jako produkt w kategorii średniej ceny, jest jednym z najtańszych modeli pełnokolorowych laserowych urządzeń wielofunkcyjnych na krajowym rynku.
Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-L3520CDW jest przeznaczone do średnio intensywnego użytkowania w małym biurze (zalecana wydajność druku do 3000 stron/miesiąc). Do podłączenia do komputera PC lub stacji roboczej dostępny jest standardowy interfejs USB. Ponadto możliwe jest bezpośrednie drukowanie z gadżetów (Android, iOS) i pełnoprawna praca w bezprzewodowej biurowej sieci Wi-Fi.
Oryginalna konstrukcja modułu wyjściowego obrazu zapewnia przyzwoitą wydajność drukowania i kopiowania (18 str./min) przy zachowaniu wysokiej rzeczywistej rozdzielczości druku 600x600. Możliwości urządzenia wielofunkcyjnego są wystarczające do tworzenia wielostronicowych dokumentów klasy biznesowej, kolorowych broszur i materiałów marketingowych. Dostępne jest użycie standardowych wkładów z tonerem (TN248, 1000 stron) i wkładów o dużej pojemności (TN-248XL, 3000 stron). Fotobęben DR-248CL o zasobie 30 000 stron zaprojektowany jest jako osobny moduł.
Kup Brother DCP-L3520CDW
Brother DCP-L3520CDW - kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne 3 w 1 z funkcj | 1 469 zł |
Brother DC-PL3520CDW Urządzenie wielofunkcyjne DCPL3520CDWYJ1 | 1 576 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER DCP-L3520CDW DCPL3520CDWYJ1 | 1 699 zł |
Brother Dcp-L3520Cdw | 1 775 zł |
Brother Dcpl3520cdw Multifunction Printer Przezroczysty DCPL3520CDWRE1 | 1 530 zł |