Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J1050DW
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Kompaktowe wielofunkcyjne urządzenie atramentowe 3 w 1 w formacie A4 z obsługą automatycznego druku dwustronnego, portem USB do bezpośredniego druku z pendrive'ów oraz wbudowanym modułem Wi-Fi do połączeń z siecią bezprzewodową. W 2022 r. pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej, przeznaczony do użytku domowego lub małego biura. Może pełnić funkcje szybkiej drukarki atramentowej monochromatycznej/kolorowej, skanera płaskiego z czujnikiem CIS oraz kopiarki z możliwością szybkiego skalowania.
Autorska technologia termicznego druku atramentowego realizowana jest przy użyciu czterech oddzielnych wkładów atramentowych: czarnego i trzykolorowego. Zaawansowane atramenty pozwalają tworzyć doskonałe kolorowe dokumenty fotograficzne, dobrze odwzorowujące kolory i wysoką odporność na blaknięcie podczas długotrwałego przechowywania. Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J1050DW jest wyposażone w niezawodny standardowy interfejs USB do przesyłania danych drogą kablową i bezprzewodową (Wi-Fi 4). Stosowanie markowych materiałów eksploatacyjnych gwarantuje wysoką jakość, a także imponującą prędkość druku monochromatycznego i kolorowego. Możliwość pracy z wkładami zwykłymi (do 200 stron) i o dużej pojemności (do 500 stron).
Kup Brother DCP-J1050DW
Brother DCP-J1050DW MFC A4 Bezprzewodowy Czarny | 812 zł |
Brother DCP-J1050DW Atramentowa A4 1200 x 6000 DPI 17 DCPJ1050DWRE1 | 646 zł |
Brother Dcp-j1050dw Multifunction Printer Czarny One Size / EU Plug DCPJ10 | 547 zł |
Brother DCP-J1050DW kolorowa wielofunkcyjna drukarka atramentowa 3 w 1 ska | 663 zł |