Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J1140DW
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Wyważona i kompaktowa, wielofunkcyjna kolorowa drukarka atramentowa A4 do aktywnego użytku w domu lub małym biurze. Posiada obsługę automatycznego druku dwustronnego, wbudowany moduł Wi-Fi 4 do integracji z siecią bezprzewodową oraz intuicyjny system sterowania oparty na kolorowym ekranie dotykowym o przekątnej 2,7 cala. W 2022 roku pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej, skupiający się na przy umiarkowanych programach drukowania (do 1000 stron/miesiąc).
Spełnia funkcje monochromatycznej i kolorowej drukarki atramentowej, płaskiego skanera z szybkim czujnikiem CIS oraz kopiarki z wygodnymi, szybkimi możliwościami skalowania. Wielofunkcyjne urządzenie Brother DCP-J1140DW urządzenie radzi sobie zarówno z zadaniem drukowania prostych dokumentów monochromatycznych, jak i drukowaniem złożonych wielostronicowych dokumentów, tworzeniem kolorowych broszur prezentacyjnych, grafik biznesowych i układów marketingowych.Termiczny druk atramentowy realizowany jest przy użyciu czterech oddzielnych wkładów atramentowych, zapewniając ostre krawędzie monochromatycznych obrazów i wierne kolory To urządzenie wielofunkcyjne może współpracować ze standardowymi wkładami LC -421 (200/200 stron) oraz z wkładami o dużej pojemności: LC421XL (500/500 stron).
Kup Brother DCP-J1140DW
Brother DCP-J1140DW Atramentowa A4 6000 x 1200 DPI 17 DCPJ1140DWRE1 | 707 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! BROTHER DCP-J1140DW D / S / K color - PACZKOMAT, POC | 842 zł |
Brother DCP-J1140DW Atramentowa A4 6000 x 1200 DPI 17 DCPJ1140DWRE1 | 706 zł |