Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Brother TN-248BK - black - original - toner cartridge - Toner laserowy CzaCzarny, orygina?, pude?ko, Toner, dla Brother DCP-L3520, DCP-L3560, HL-L3220, HL-L3240, HL-L8240, MFC-L3760, MFC-L8390 Proshop.plZłóż skargę | 257 zł | | |
|
| Oryginał Toner Brother TN248BK czarny ME-TO-BRO-0053Niezawodność i wysoka jakość Wspaniałe kolory są tworzone za pomocą technologii Brother’s Color Rich, która sprawia, że odbit... więcejki mają intensywne barwy. Atrament Innobella firmy Brother to starannie dobrany skład chemiczny, który zapobiega zatykaniu się głowicy drukującej i zapewnia płynniejszą pracę. Przekłada się to na niezawodność i trwałość drukarki Brother. Nieprzerwane działanie Wkłady atramentowe Brother zostały zaprojektowane jako część całego systemu drukującego. Idealnie współpracują z drukarkami i urządzeniami wielofunkcyjnym firmy Brother, zapewniając przy tym najwyższą jakość wydruków. Oryginalne materiały eksploatacyjne to najlepsza ochrona sprzętów, zapewnienie optymalnej wydajności drukarki Brother, nieprzerwane działanie i oszczędność pieniędzy w dłuższej perspektywie. Przetestowana wydajność Atrament Innobella i papier firmy Brother są odporne na blaknięcie pod wpływem światła i ozonu, co sprawia, że długotrwałe narażenie wydruków nie spowoduje z czasem ich płowienia. Zyskaj profesjonalne wykończenie dzięki oryginalnym wkładom atramentowym firmy Brother. Wsparcie Stosowanie oryginalnych materiałów eksploatacyjnych w drukarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych Brother gwarantuje optymalną wydajność. Brother jest zawsze „po Twojej stronie”. Zobowiązujemy się do zapewnienia doskonałej obsługi klienta - zarówno przed, jak i po zakupie sprzętu. Autentyczność materiałów eksploatacyjnych Na oryginalnych tonerach firmy Brother znajduje się holograficzna etykieta bezpieczeństwa. Upewnij się, że opakowanie i naklejka zabezpieczająca nie zostały naruszone. Komputronik.plZłóż skargę | 229 zł | | |
|
| Oryginalny toner TN248BK Czarny marki BrotherOryginalny toner TN248BK Czarny marki Brother o symbolu oem TN248BK. Jego wydajność to 1000 stron. W tym przypadku koszt druk... więceju jednej strony wynosi 0,23 zł. Produkt dostępny w ciągu 24h. Brother DCP-L3515CDW, Brother DCP-L3520CDW, Brother DCP-L3527CDW, Brother DCP-L3555CDW, Brother DCP-L3560CDW, Brother HL-L8230CDW, Brother HL-L8240CDW, Brother MFC-L3760CDW, Brother MFC-L8300, Brother MFC-L8340CDW, Brother MFC-L8390CDW, Brother MFC-L3740CDW, Brother HL-L3220CW, Tuszmarkt.plZłóż skargę | 234 zł | | |
|
| Brother Toner Oryginalny Brother TN-248BK (Czarny) - DARMOWA DOSTAWA w 24hToner Oryginalny Brother TN-248BK (Czarny)
Producent: Brother
Kod producenta: TN248BK
Rodzaj: Toner
Typ: Oryginalny... więcejKolor: Czarny
Kolor (english): Black
Przeznaczony do urządzeń: Brother
Wydajność: 1000 stron
Toner pasuje do drukarek:
- Brother DCP-L3515CDW Brother HL-L3220 Brother MFC-L3740CDW
- Brother DCP-L3520CDW Brother HL-L3220CW Brother MFC-L3740CDWE
- Brother DCP-L3520CDWE Brother HL-L3220CWE Brother MFC-L3760CDW
- Brother DCP-L3555CDW Brother HL-L8230CDW Brother MFC-L8340CDW
- Brother DCP-L3560CDW Brother HL-L8240CDW Brother MFC-L8390CDW
- Brother HL-L3215CW Brother MFC-L3740CDN
Pokrewne kody: Toner, Tonery, Toner Cartridge, Toner Cartridges, DrTusz PLZłóż skargę | 237 zł | | |
|
| Toner Brother 248 czarny TN248BK TN-248BKToner Brother TN248BK został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu bezproblemowego drukowania za każdym razem. Oryginalne mate... więcejriały eksploatacyjne, takie jak ... EmpikZłóż skargę | 227 zł | | |
|
| Toner Brother TN-248BK czarnyToner Brother TN-248BK czarny Najwyższa jakość Toner Brother TN-248BK czarny został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu bezp... więcejroblemowego drukowania za każdym razem. Oryginalne materiały eksploatacyjne, takie jak TN248BK, zapewniają lepszy stosunek jakości do ceny. W dłuższej perspektywie są tańszą alternatywą i chronią gwarancje na urządzenia. Nieprzerwane działanie Toner Brother TN-248BK czarny został zaprojektowany jako część całego systemu drukującego. Idealnie współpracuje z drukarkami i urządzeniami wielofunkcyjnym firmy Brother, zapewniając przy tym najwyższą jakość wydruków. Oryginalny toner Brother to najlepsza ochrona sprzętów, zapewnienie optymalnej wydajności drukarki Brother, nieprzerwane działanie i oszczędność pieniędzy w dłuższej perspektywie. Wsparcie Stosowanie oryginalnych materiałów eksploatacyjnych w drukarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych Brother gwarantuje optymalną wydajność. Brother jest zawsze „po Twojej stronie”. Firma Brother zobowiązuje się do zapewnienia doskonałej obsługi klienta - zarówno przed, jak i po zakupie sprzętu. Toner Brother TN-248BK czarny to gwarancja bezpieczeństwa. Autentyczność materiałów eksploatacyjnych Na oryginalnych tonerach firmy Brother znajduje się holograficzna etykieta bezpieczeństwa. Upewnij się, że opakowanie i naklejka zabezpieczająca nie zostały naruszone. Oryginalność materiałów, w tym tonera Brother TN-248BK czarnego, potwierdzisz wprowadzając unikalny 7-cyfrowy numer identyfikacyjny na stronie: www.brother.com/id. Vobis.plZłóż skargę | 277 zł | | |