Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-J3940DW
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Zamknij
Menu
Brother MFC-J3940DW
2022 rokMFC (urządzenie wielofunkcyjne z faksem)LANWi-Fi DirectAirPrintNFCfaksautomatyczne skanowanie
Rodzaj:kolorowe, kolory 4, atramentowa
Format:A3
Podłączenie:USB B, NFC, LAN, Wi-Fi 5 (802.11aс)
Rozdzielczość druku:4800x1200 dpi
Skanowanie:1200х2400 dpi
Druk mono:28 str./min
Druk w kolorze:28 str./min
Liczba wkładów:4 szt.
Wszystkie dane techniczne
Kup Brother MFC-J3940DW
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kolorowa Brother MFC-J3940DW DR-AW-BRO-298Brother MFC-J3940DW MFC-J3540DW to profesjonalne urządzenie A3 oferuje możliwość drukowania nie tylko dokumentów A4, ale takż... więceje raportów, prezentacji, materiałów marketingowych czy dokumentów szkoleniowych w formacie A3, co znacznie rozszerza Twoje możliwości. Co więcej, dołączony podajnik papieru pomieści do 250 arkuszy A3, a dzięki automatycznemu podajnikowi dokumentów na 50 arkuszy, można pozostawić wielostronicowy dokument do zeskanowania, a samemu skupić się na innych zadaniach. Do tego dochodzi łatwy w nawigacji kolorowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 6,8 cm, z którym praca jest szybsza i bardziej efektywna. Komputronik.plZłóż skargę | 2 199 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER MFC-J3940DW MFCJ3940DWYJ1Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER MFCJ3940DW w kolorze białym, łączy w sobie drukarkę, skaner, faks i kopiarkę.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 2 199 zł |
Brother MFC-J3940DW Urządzenie wielofunkcyjne MFCJ3940DWYJ1Brother (MFCJ3940DWYJ1) Brother MFC-J3940DW Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe... Senetic.plZłóż skargę | 2 041 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER MFC-J3940DWUrządzenie wielofunkcyjne BROTHER MFC-J3940DW Urządzenie wielofunkcyjne, znane również jako urządzenie All-in-One lub MFP (Mu... więcejlti-Function Printer), to urządz... EmpikZłóż skargę | 2 193 zł |
Brother MFC-J3940DW Gwarancja 3 lata* | 2 099 zł |
pokaż 7 ofert
Seria Brother MFC (urządzenie wielofunkcyjne z faksem)Porównaj w tabeli →
od 829 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, LAN, Wi-Fi Direct, faks
od 2 737 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 1 269 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks, niski poziom hałasu
od 1 493 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks, niski poziom hałasu
od 935 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 1 147 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 999 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, skanowanie 600х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, LAN, faks
od 759 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 64 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 1 069 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, skanowanie 600х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks, niski poziom hałasu
od 679 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, AirPrint, faks
od 1 298 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A4, druk 6000x1200 dpi, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 876 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, AirPrint, faks
od 1 799 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks
od 1 358 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 2 279 zł
kolorowe, laserowa, A4, druk 600х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN, Wi-Fi Direct, NFC, faks
od 1 925 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks
od 2 327 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks
od 1 201 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 64 MB, LAN, faks, niski poziom hałasu
od 1 185 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 128 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks, niski poziom hałasu
od 3 164 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 858 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks
od 1 799 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A3, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, faks
od 1 122 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 579 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, skanowanie 1200х1200 dpi, RAM 128 MB, Wi-Fi Direct, AirPrint
od 251 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, druk zdjęć, skanowanie 1200х2400 dpi, AirPrint, bez wyświetlacza, niski poziom hałasu
od 519 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, skanowanie 600х1200 dpi, RAM 16 MB
od 2 698 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN, czytnik kart pamięci
od 635 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, skanowanie 600х1200 dpi, RAM 32 MB
od 469 zł
kolorowe, kolory 6, atramentowa, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, druk zdjęć, skanowanie 2400x4800 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint, czytnik kart pamięci, niski poziom hałasu
od 1 669 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 1024 MB, szybki procesor, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, hDD, 4 GB
od 1 726 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 1024 MB, szybki procesor, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, hDD, 4 GB
od 1 173 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A4, druk 5760x1440 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint