Drukarka Canon imagePROGRAF PRO-1000
Wideo 18Zdjęcia 21 |
Canon imagePROGRAF PRO-1000
Rodzaj:kolorowa, atramentowa
Format:A2
Podłączenie:Wi-Fi, USB type B, LAN
Rozdzielczość druku:2400x1200 dpi
Liczba wkładów:12 szt.
Wsparcie Google Home.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne imagePROGRAF PRO-1000
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Canon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Canon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Canon imagePROGRAF PRO-1000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Canon imagePROGRAF Pro-1000, format A2 - Dostawa GRATIS! | 6 199 zł |
Canon ImagePROGRAF PRO-1000 drukarka do zdjęć Atramentowa 0608C009 | 6 929 zł |
Drukarka atramentowa Canon imagePROGRAF PRO-1000 (0608C009) | 5 657 zł |
Canon ImagePROGRAF PRO-1000 drukarka do zdjęć Atramentowa 0608C009 | 6 929 zł |
Canon Pro-1000 Pt101 Multifunction Printer Czarny One Size / EU Plug 0608C | 5 558 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →