Urządzenie wielofunkcyjne Xerox VersaLink B1022DN
Zdjęcia 3 |
Monochromatyczne wielofunkcyjne urządzenie laserowe 3 w 1 zdolne do wykonywania funkcji wydajnej drukarki z automatycznym systemem drukowania dwustronnego (duplex), skanerem płaskim z wbudowanym automatycznym podajnikiem dokumentów i kopiarką. Odnosi się do serii B produktów Xerox VersaLink na rok modelowy 2018, zaprojektowanych głównie z myślą o zaspokajaniu potrzeb małych i średnich grup roboczych.
W celu efektywnej integracji z istniejącą siecią lokalną jest wyposażony we wbudowany adapter LAN. Markowa technologia laserowa i szybki skaner z czujnikiem CIS zapewniają wysokiej jakości monochromatyczne drukowanie lub kopiowanie dowolnych dokumentów z prędkością do 22/11 str./min (A4/A3 z pokryciem 5%). Urządzenie wielofunkcyjne Xerox VersaLink B1022DN wyróżnia się stosunkowo kompaktowymi wymiarami oraz dużym zasobem bębna obrazowego, który według producenta zapewnia do 80 000 wydruków.
Wkłady atramentowe o wysokiej wydajności 13 700 stron również korzystają z tego modelu, co upraszcza konserwację i obniża całkowity koszt posiadania. Obsługuje bezpośrednie drukowanie dokumentów z podłączonych nośników przez gniazdo USB 3.0 typu A. Może być wyposażony w moduł Wi-Fi (oddzielna opcja) i wykonywać bezpośrednie drukowanie z urządzeń mobilnych z wykorzystaniem technologii Wi-Fi Direct. Opcjonalna druga taca papieru mieści dodatkowe 250 stron.
Kup Xerox VersaLink B1022DN
Wszystkie ceny 22 →Xerox Urządzenie wielofunkcyjne B1022 Druk/Kopia Skaner+pokrywa B1022VB PP | 2 419 zł |
XEROX B1022V B1022VB | 2 499 zł |
Xerox Urządzenie wielofunkcyjne B1022 Druk/Kopia Skaner+pokrywa B1022VB 62 | 2 536 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne laserowe XEROX B1022V B1022VB | 2 773 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne B1022 Druk/Kopia Skaner+pokrywa B1022VB 1768430 | 2 535 zł |