Szlifierka Bosch GWS 18V-7 Professional 06019H9002
Zdjęcia 10 |
Bosch GWS 18V-7 Professional 06019H9002 akum. brak obudowa 2608000677 walizka / akum. 2 szt. 4 Ah walizka / akum. brak obudowa 2608000677 walizka / akum. brak obudowa 2608000678 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GWS 18V-7 Professional 06019H9002
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Szlifierka Bosch GWS 18V-7 | 769 zł |
Akumulator. szlifierka kątowa GWS 18V-7 Bosch | 619 zł |
Bosch Professional Gws 18v-7 125 Mm L-boxx Cordless Angle Niebieski 06019H | 816 zł |
Modyfikacje Bosch GWS 18V-7 Professional 06019H9002
Ceny na Bosch GWS 18V-7 Professional 06019H9002 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 18V-7 Professional 06019H9003 | od 717 zł | 1 oferta | ||
Bosch GWS 18V-7 Professional 06019H9005 | od 1 673 zł | 2 oferty | ||
Bosch GWS 18V-7 Professional 06019H9004 | od 816 zł | 1 oferta | ||
Bosch GWS 18V-7 Professional 06019H9002 | od 619 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →