Piła tarczowa Bosch GKS 65 GCE Professional 0601668901
Zdjęcia 4 |
Bosch GKS 65 GCE Professional 0601668901 1.8 kWh, miękki start1.8 kWh, miękki start, walizka (torba) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GKS 65 GCE Professional 0601668901
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional pilarka tarczowa GKS 65 GCE adapter do odsysania pyłu k | 1 232 zł |
Bosch GKS 65 GCE + walizka DO-NARZE-BOS-203 | 1 499 zł |
Bosch Professional GKS 65 GCE - Pilarka tarczowa (0601668901) | 1 483 zł |
Pilarka tarczowa BOSCH GKS 65 GCE Professional | 1 499 zł |
Pilarka tarczowa BOSCH GKS 65 GCE Professional | 1 499 zł |
pokaż 6 ofert
Cechy kompletu:
- Artykuł 0601668900 - dostarczany bez walizki
- Artykuł 0601668901 - dostarczany z walizką
Modyfikacje Bosch GKS 65 GCE Professional 0601668901
Ceny na Bosch GKS 65 GCE Professional 0601668901 |
---|---|---|---|---|
Bosch GKS 65 GCE Professional 0601668900 | od 1 092 zł | 3 oferty | ||
Bosch GKS 65 GCE Professional 0601668901 | od 1 232 zł | 11 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →