Piła tarczowa Makita HS7101
Makita HS7101 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita HS7101
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Makita Makita Pilarka tarczowa 1400w 190mm 67/48,5mm z hamulcem hs7101 | 1 418 zł |
Pilarka tarczowa Makita HS7101 1400 W 190 mm | 1 334 zł |
HS7101 Pilarka tarczowa 190mm 1400W MAKITA HS 7101 | 1 189 zł |
Makita Pilarka Tarczowa Ręczna 1400W 190Mm Z Hamulcem M HS7101 88381624770 | 1 170 zł |
PILARKA TARCZOWA RĘCZNA 1400W 190MM Z HAMULCEM | 1 232 zł |
Wideo recenzje
Różnice między modelami:
- Model HS7100 - bez podświetlenie, dostarczany bez etui
- Model HS7100K - bez podświetlenie, w zestawie z etui
- Model HS7101 - podświetlany, dostarczany bez obudowy
PodobnePorównaj w tabeli →