Piła tarczowa Makita HS7100
Zdjęcia 6 |
Makita HS7100 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita HS7100
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Makita Makita Pilarka tarczowa 1400w 190mm 67/48,5mm hs7100 | 1 203 zł |
HS7100 Pilarka tarczowa 190mm 1400W HS 7100 | 1 026 zł |
Pilarka tarczowa MAKITA MHS7100 | 977 zł |
Makita Pilarka Tarczowa Ręczna 1400W 190Mm M HS7100 88381624756 | 988 zł |
PILARKA TARCZOWA RĘCZNA 1400W 190MM | 1 046 zł |
Różnice między modelami:
- Model HS7100 - bez podświetlenie, dostarczany bez etui
- Model HS7100K - bez podświetlenie, w zestawie z etui
- Model HS7101 - podświetlany, dostarczany bez obudowy
PodobnePorównaj w tabeli →