Циркулярна пила Bosch GKS 65 GCE Professional 0601668901
Фото 4 |
Bosch GKS 65 GCE Professional 0601668901 1.8 кВт, плавний пуск1.8 кВт, плавний пуск, кейс (сумка) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GKS 65 GCE Professional 0601668901
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional pilarka tarczowa GKS 65 GCE adapter do odsysania pyłu k | 1 232 zł |
Bosch GKS 65 GCE + walizka DO-NARZE-BOS-203 | 1 499 zł |
Bosch Professional GKS 65 GCE - Pilarka tarczowa (0601668901) | 1 483 zł |
Pilarka tarczowa BOSCH GKS 65 GCE Professional | 1 499 zł |
Pilarka tarczowa BOSCH GKS 65 GCE Professional | 1 499 zł |
ще 6 пропозицій
Особливості комплектації:
- Артикул 0601668900 — поставляється без кейса
- Артикул 0601668901 — поставляється з кейсом
Модификації Bosch GKS 65 GCE Professional 0601668901
Ціни на Bosch GKS 65 GCE Professional 0601668901 |
---|---|---|---|---|
Bosch GKS 65 GCE Professional 0601668900 | від 1 092 zł | 4 пропозиції | ||
Bosch GKS 65 GCE Professional 0601668901 | від 1 232 zł | 11 пропозицій |