Wiertarko-wkrętarka Bosch EasyImpact 18V-40 06039D8108
Zdjęcia 6 |
Bosch EasyImpact 18V-40 06039D8108 |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch EasyImpact 18V-40 06039D8108
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch 06039D8108 EasyImpact Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa 18 V | 454 zł |
Bosch Cordless Impact Drill EASY 18V 2X2.0AH | 510 zł |
Bosch Professional Easyimpact 18v-40 2x2.0ah Hammer Drill Posrebrzany 0603 | 510 zł |
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa z udarem Bosch EasyImpact 18V-40 2x2Ah | 599 zł |
Modyfikacje Bosch EasyImpact 18V-40 06039D8108
Ceny na Bosch EasyImpact 18V-40 06039D8108 |
---|---|---|---|---|
Bosch EasyImpact 18V-40 06039D8101 | od 480 zł | 3 oferty | ||
Bosch EasyImpact 18V-40 06039D8107 | od 407 zł | 5 oferty | ||
Bosch EasyImpact 18V-40 06039D8102 | od 501 zł | 4 oferty | ||
Bosch EasyImpact 18V-40 06039D8108 | od 454 zł | 4 oferty | ||
Bosch EasyImpact 18V-40 06039D8100 | od 289 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →