Chochla Berlinger Haus Black Professional BH-6121
Zdjęcia 3 |
Berlinger Haus Black Professional BH-6121 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Black Professional BH-6121
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RONDELEK TYTANOWY 16cm BERLINGERHAUS BH-6121 BLACK PROFESSIONAL | 89 zł |
Berlinger Haus RONDEL TYTANOWA 16cm 1.2L BERLINGER HAUS BLACK PROFESSIONAL | 102 zł |
Rondel Berlinger Haus Black Proffesioonal Line, czarny, 1,2L, 16 cm, BH/61 | 96 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →