Chochla Berlinger Haus Shiny Black BH-6603
Zdjęcia 3 |
Berlinger Haus Shiny Black BH-6603 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Shiny Black BH-6603
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rondel BERLINGER HAUS BH-6603 Shiny Black Edition 16 cm | 111 zł |
RONDELEK GRANITOWY 16cm BERLINGERHAUS BH-6603 SHINY BLACK | 105 zł |
Rondel BERLINGER HAUS BH-6603 Shiny Black Edition 16 cm | 111 zł |
Berlinger Haus Rondelek granitowy 16cm berlingerhaus bh-6603 shiny black | 105 zł |
Rondelek Berlinger Haus Shiny Black, czarny, 16 cm, 2 elementy, BH/6603 | 112 zł |
RONDELEK GRANITOWY 16cm BERLINGERHAUS BH-6603 SHINY BLACK | 133 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →