Patelnia do naleśników Maestro Basic MR1212-23 23 cm
Zdjęcia 4 |
Maestro Basic MR1212-23 23 cm25 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maestro Basic MR1212-23 23 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia do naleśników Maestro MR-1212-23 | 45 zł |
Patelnia Maestro Patelnia naleśnikowa Granite 23cm + łopatka MR-1212-23 | 45 zł |
Maestro, Patelnia Naleśnikowa Granite 23cm + Łopatka Mr-1212-23 | 41 zł |
Modyfikacje Maestro Basic MR1212-23
Ceny na Maestro Basic MR1212-23 |
---|---|---|---|---|
Maestro Basic MR1212-23 23 cm | od 41 zł | 3 oferty | ||
Maestro Basic MR1212-25 25 cm | od 45 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →