Garnek Berlinger Haus Granit Diamond BH-1100
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1100 |
|
W zestawie zdejmowane silikonowe nakładki na uchwyty.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Granit Diamond BH-1100
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Berlinger Haus Pot z pokrywą Granit Diamond Line 24 x 178 cm BH-1100 | 247 zł |
GARNEK GRANIT DIAMOND 24cm 6,8l BERLINGERHAUS BH-1100 | 249 zł |
Garnek Berlinger Haus Granit Diamond, czarny, z pokrywką, 24 cm | 271 zł |
Garnek Granit Diamond 24cm 6,8l Berlinger Haus Bh-1100 Lumarko! | 297 zł |
GARNEK GRANIT DIAMOND 24cm 6,8l BERLINGER HAUS BH-1100 | 320 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →