Каструля Berlinger Haus Granit Diamond BH-1100
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1100 |
|
Знімні силіконові накладки на ручки в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Granit Diamond BH-1100
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Berlinger Haus Pot z pokrywą Granit Diamond Line 24 x 178 cm BH-1100 | 247 zł |
GARNEK GRANIT DIAMOND 24cm 6,8l BERLINGERHAUS BH-1100 | 249 zł |
Garnek Berlinger Haus Granit Diamond, czarny, z pokrywką, 24 cm | 271 zł |
Garnek Granit Diamond 24cm 6,8l Berlinger Haus Bh-1100 Lumarko! | 297 zł |
GARNEK GRANIT DIAMOND 24cm 6,8l BERLINGER HAUS BH-1100 | 320 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →