Garnek Berlinger Haus Rose Gold BH-1894
Zdjęcia 8 |
Berlinger Haus Rose Gold BH-1894 2.5 l6.1 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Rose Gold BH-1894
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARNEK GRANITOWY 20cm BERLINGER HAUS BH-1894 ROSE GOLD NOIR | 149 zł |
Garnek Berlinger Haus, miedziany, z pokrywką, 2,5L | 161 zł |
Garnek Granitowy 20cm Berlinger Haus Bh-1894 Rose Gold Noir Lumarko! | 174 zł |
GARNEK GRANITOWY 20cm BERLINGER HAUS BH-1894 ROSE GOLD NOIR | 190 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Rose Gold BH-1894
Ceny na Berlinger Haus Rose Gold BH-1894 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Rose Gold BH-1894 | od 149 zł | 4 oferty | ||
Berlinger Haus Rose Gold BH-6109 | od 159 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →