Monitor AOC 16T2 15.6 " czarny
Wideo 9Zdjęcia 7 |
AOC 16T2 15.6 " czarny
Przekątna:15.6 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:700:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, USB C
Wbudowany akumulator 8000 mAh
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Seria AOC Home (domowe)Porównaj w tabeli →
od 609 zł
24 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 855 zł
32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 834 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, AMD FreeSync
od 705 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 774 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 739 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 783 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync
od 1 299 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync
od 1 022 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, AMD FreeSync
od 639 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 485 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 508 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 540 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki
od 1 249 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, VESA Adaptive-Sync
od 1 044 zł
22 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
AkcesoriaWszystkie akcesoria do AOC 16T2 →
Wideo recenzje
Monitor ktory możesz zabrać wszędzie - AOC 16T2
17 marca 2023230 przegląd
AOC 16T2 Teaser #aoc #gaming #gry #monitor #recenzja #teaser #fakecommercial
17 marca 2023220 przegląd
Przenośny monitor do laptopa - AOC 16T2
25 sierpnia 20221 112 przegląd
Streaming Setup with AOC 16T2 Portable Monitor, Nikon and Zhiyun
13 lutego 202310 924 przegląd
GUY TRIES TO FIGURE OUT HIS PORTABLE MONITOR - AN AOC 16T2 UNBOXING
2 listopada 2022776 przegląd
AOC 16T2 | Τέτοιο monitor δεν έχουμε ξαναδεί!
16 października 2021622 przegląd
AOC 16T2 Unboxing + Quick Review: 15.6" USB-C/HDMI Portable Touchscreen Monitor | rayNmanMakeitrayN
3 sierpnia 20214 763 przegląd
Expand Your Productivity with AOC 16T2
29 września 2021726 przegląd
AOC 16T2 Portable Monitor - Productivity Anywhere You Are
6 października 20209 043 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 249 zł
przenośny, dotykowy, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, głośniki
od 1 419 zł
przenośny, dotykowy, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, głośniki
od 1 405 zł
przenośny, dotykowy, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 7 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, głośniki
od 1 827 zł
przenośny, 16 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, głośniki, TÜV Rheinland
od 1 254 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, USB C
od 1 249 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 3 ms, 144 Hz, HDMI, USB C, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible
od 982 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 628 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 2 105 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 549 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 469 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland