USB-флешка Transcend JetFlash 930C 128 ГБ (TS128GJF930C)
Відео 1Фото 10 |
Transcend JetFlash 930C 128Gb |
|
2 USB коннектора. Бонусне ПЗ Transcend Elite і RecoveRx. Металевий корпус. Підтримка ігрових консолей.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend JetFlash 930C 128 ГБ
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend USB 3.2 / USB-C JetFlash 930C 128GB TS128GJF930C RF-PD-TRN-0010 | 141 zł |
Transcend Pendrive JETFLASH 930C 128GB USB3.2 Gen 1 USB-A/USB-C | 151 zł |
Pendrive, pamięć USB Transcend JetFlash 930C 128GB (TS128GJF930C) Złoty | 175 zł |
MEMORY DRIVE FLASH USB3 128GB/JF930C TS128GJF930C TRANSCEND | 199 zł |
Transcend Jetflash 930 128gb Pendrive Posrebrzany TS128GJF930C | 144 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Transcend JetFlash 930C
Ціни на Transcend JetFlash 930C |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 930C 128 ГБ | від 125 zł | 8 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 930C 256 ГБ | від 182 zł | 7 пропозицій | ||
Transcend JetFlash 930C 512 ГБ | від 320 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →