USB-флешка Transcend JetFlash 890 64 ГБ (TS64GJF890S)
Фото 17 | 84 zł Купити! Transcend Jetflash 890 Usb 3.1 64gb Pendrive Posrebrzany TS64GJF890Stradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись |
Transcend JetFlash 890 64Gb |
|
Корпус захищений від пилу і бризок. Компактні розміри. 2 USB-конектора. Пакет корисних ПО Transcend Elite. Зручний незнімний ковпачок.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Transcend JetFlash 890
Ціни на Transcend JetFlash 890 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 890 32 ГБ | від 83 zł | 3 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 890 64 ГБ | від 84 zł | 1 пропозиція | ||
Transcend JetFlash 890 128 ГБ | від 130 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →