USB-флешка Transcend JetFlash 600 8 ГБ
Transcend JetFlash 600 8Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Transcend JetFlash 600
Ціни на Transcend JetFlash 600 |
---|---|---|---|---|
Transcend JetFlash 600 4 ГБ | від 31 zł | 1 пропозиція | ||
Transcend JetFlash 600 8 ГБ | від 45 zł | 2 пропозиції | ||
Transcend JetFlash 600 16 ГБ | від 54 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →