Кухонна мийка Franke Galassia GAX 110-45 122.0021.440 482x382
Franke Galassia GAX 110-45 122.0021.440 332x372482x382 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Galassia GAX 110-45 122.0021.440 482x382
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Franke Glassia GAX 110-45 Stalowy Srebrny | 659 zł |
Zlew stalowy Franke Galassia GAX 110-45 122.0021.440 stal szlachetna szczo | 727 zł |
Franke Glassia GAX 110-45 Stalowy Srebrny | 689 zł |
Zlew FRANKE Galassia GAX 110-45 stal SZCZOTKOWANA (122.0021.440) PREMIUMPA | 645 zł |
Zlew FRANKE Galassia GAX 110-45 stal SZCZOTKOWANA (122.0021.440) PREMIUMPA | 645 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації Franke Galassia GAX 110-45 122.0021.440
Ціни на Franke Galassia GAX 110-45 122.0021.440 |
---|---|---|---|---|
Franke Galassia GAX 110-30 122.0021.439 332x372 | від 510 zł | 14 пропозицій | ||
Franke Galassia GAX 110-45 122.0021.440 482x382 | від 585 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →