Процесор AMD Ryzen 5 Picasso 3400G MPK
Відео 12Фото 4 |
AMD Ryzen 5 Picasso 3400G MPK |
|
YD3400C5FHMPK — Ryzen 5 3400G. YD340BC5FHMPK — Ryzen 5 PRO 3400G.
Всього 8 ліній PCI-E 3.0.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 5 Picasso
Ціни на AMD Ryzen 5 Picasso |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Picasso 3400G BOX | від 369 zł | 12 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Picasso 3400GE OEM | від 436 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Picasso 3400G PRO OEM | від 369 zł | 1 пропозиція |