Процесор AMD Naples EPYC 7351 (PS7351BEVGPAF)
Відео 19Фото 8 |
AMD Naples EPYC 7351 |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації AMD Naples EPYC
Ціни на AMD Naples EPYC |
---|---|---|---|---|
AMD Naples EPYC 7251 | від 236 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Naples EPYC 7261 OEM | від 180 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Naples EPYC 7281 | від 2 278 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Naples EPYC 7351 | від 480 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Naples EPYC 7351P | від 2 800 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Naples EPYC 7401P | від 319 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Naples EPYC 7451 | від 660 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Naples EPYC 7501 | від 3 200 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Naples EPYC 7551 | від 640 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Naples EPYC 7551P | від 2 160 zł | 4 пропозиції | ||
AMD Naples EPYC 7601 | від 736 zł | 5 пропозицій |
Рекомендуємо