Процесор AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X3D BOX (100-100000651WOF)
Відео 25Фото 2 |
AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X3D BOX |
|
За допомогою додаткового 7-нм кристала пам'яті SRAM, встановленого поверх основного чиплета процесор отримав цілих 96 МБ» ігрового " кеша L3.
Підтримується материнськими платами 500-ї серії. B450/X470 чипсети залежно від прошивки виробника плати.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X3D BOX
Усі ціни 28 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Amd Ryzen 7 5800X3D Procesor 8-rdzeniowy/16-nitkowy Pamięć 96 MB L3 Do 45 | 1 279 zł |
Procesor AMD Ryzen 7 5800X3D 3.4GHz/96MB (100-100000651WOF) sAM4 BOX | 1 469 zł |
AMD Procesor Ryzen 7 5800X3D 100-100000651WOF CPAMDZY75800X3D | 1 518 zł |
AMD Ryzen 7 5800X3D PR-AM4-AMD-291 | 1 430 zł |
Procesor AMD Ryzen 7 5800X3D | 1 279 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 7 Vermeer
Ціни на AMD Ryzen 7 Vermeer |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X3D BOX | від 1 116 zł | 18 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X3D OEM | від 1 090 zł | 4 пропозиції | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X BOX | від 763 zł | 30 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5700X OEM | від 697 zł | 7 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X3D BOX | від 1 240 zł | 28 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X BOX | від 859 zł | 38 пропозицій | ||
AMD Ryzen 7 Vermeer 5800X OEM | від 1 126 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →