Процесор AMD FX 8-Core FX-8120
Відео 8Фото 2 |
AMD FX 8-Core FX-8120 |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації AMD FX 8-Core
Ціни на AMD FX 8-Core |
---|---|---|---|---|
AMD FX 8-Core FX-8120 | від 384 zł | 1 пропозиція | ||
AMD FX 8-Core FX-8300 BOX | від 840 zł | 1 пропозиція | ||
AMD FX 8-Core FX-8320E BOX | від 480 zł | 1 пропозиція | ||
AMD FX 8-Core FX-8350 BOX | від 61 zł | 1 пропозиція |
Рекомендуємо