Процесор AMD Ryzen 5 Raphael 7500F OEM (100-000000597)
Відео 15Фото 5 |
AMD Ryzen 5 Raphael 7500F OEM |
|
Вимкнене вбудоване графічне ядро.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen 5 Raphael 7500F OEM
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AMD Ryzen 5 7500F Tray PR-AM5-AMD-029 | 789 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Procesor AMD Ryzen 5 7500F TRAY - PACZKOMAT, POCZTA, K | 811 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Procesor AMD Ryzen 5 7500F TRAY - PACZKOMAT, POCZTA, K | 1 039 zł |
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 5 Raphael
Ціни на AMD Ryzen 5 Raphael |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Raphael 7500F MPK | від 809 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7500F OEM | від 789 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7600 BOX | від 868 zł | 29 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7600 OEM | від 868 zł | 4 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7600X BOX | від 728 zł | 32 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7600X OEM | від 963 zł | 4 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7645 PRO MPK | від 999 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7645 PRO OEM | від 1 064 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →