Procesor AMD Ryzen 5 Raphael 7500F OEM (100-000000597)
Wideo 15Zdjęcia 5 |
AMD Ryzen 5 Raphael 7500F OEM |
|
Wyłączony zintegrowany rdzeń graficzny.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Ryzen 5 Raphael 7500F OEM
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMD Ryzen 5 7500F Tray PR-AM5-AMD-029 | 789 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Procesor AMD Ryzen 5 7500F TRAY - PACZKOMAT, POCZTA, K | 811 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Procesor AMD Ryzen 5 7500F TRAY - PACZKOMAT, POCZTA, K | 1 039 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen 5 Raphael
Ceny na AMD Ryzen 5 Raphael |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Raphael 7500F MPK | od 809 zł | 3 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7500F OEM | od 789 zł | 3 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7600 BOX | od 868 zł | 29 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7600 OEM | od 868 zł | 4 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7600X BOX | od 728 zł | 32 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7600X OEM | od 963 zł | 4 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7645 PRO MPK | od 999 zł | 2 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7645 PRO OEM | od 1 064 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →