Procesor AMD Ryzen 5 Raphael 7500F MPK (100-100000597MPK)
Wideo 15Zdjęcia 5 |
AMD Ryzen 5 Raphael 7500F MPK |
|
Wyłączony zintegrowany rdzeń graficzny.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Ryzen 5 Raphael 7500F MPK
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMD Ryzen 5 7500F Multipack PR-AM5-AMD-024 | 809 zł |
Procesor AMD Ryzen 5 7500F, 3.7 GHz, 32 MB, MPK (100-100000597MPK) | 834 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Amd Ryzen 5 7500F Multipack (100100000597MPK) - PACZKO | 875 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen 5 Raphael
Ceny na AMD Ryzen 5 Raphael |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Raphael 7500F MPK | od 809 zł | 3 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7500F OEM | od 789 zł | 4 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7600 BOX | od 868 zł | 30 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7600 OEM | od 868 zł | 4 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7600X BOX | od 728 zł | 33 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7600X OEM | od 963 zł | 5 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7645 PRO MPK | od 999 zł | 2 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Raphael 7645 PRO OEM | od 992 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →