Процесор AMD Rome EPYC 7742 OEM (100-000000053)
AMD Rome EPYC 7742 OEM |
|
Сімейство серверних процесорів AMD EPYC на основі мікроархітектури Zen 2 (ядро Rome, 14 нм). Більшість цих моделей підтримує роботу в двосокетних системах (CPU з суфіксом P можна використовувати тільки в серверах з одним сокетом). Призначені для створення потужних одно - або двопроцесорних серверів, що включають в себе від 8 до 128 фізичних ядер. Також можуть використовуватися у складі спеціалізованих високопродуктивних робочих станцій.
Обладнані процесорним роз'ємом AMD SP3 (LGA 4094), розраховані на експлуатацію з оперативною пам'яттю DDR4-3200 (до 8 каналів) ECC-модулях з контролем/корекцією простих бітових помилок. Крім цього всі процесори AMD EPYC Zen 2 підтримують технологію Simultaneous Multithreading (SMT), що дозволяє кожному з фізичних ядер паралельно виконувати два потоки обчислень, що істотно підвищує продуктивність в добре розпаралелених завданнях. Можуть стати надійною основою для побудови збалансованої і енергоефективної IT-інфраструктури з розширеними функціями безпеки і революційною швидкодією при роботі з додатками гіперконвергентної інфраструктури та базами даних.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Купити AMD Rome EPYC 7742 OEM
AMD EPYC ROME SP3 ZEN2 7742 64-Core 2.25GHz Processor CPU 100-000000053 | 7 996 zł |
Procesor serwerowy AMD Epyc 7742, 2.25 GHz, 256 MB, OEM (100-000000053) | 35 394 zł |
AMD EPYC 7742 procesor 2,25 GHz 256 MB L3 100-000000053 | 33 509 zł |
Модификації AMD Rome EPYC
Ціни на AMD Rome EPYC |
---|---|---|---|---|
AMD Rome EPYC 7F32 OEM | від 7 106 zł | 6 пропозицій | ||
AMD Rome EPYC 7F52 OEM | від 9 110 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7F72 OEM | від 2 396 zł | 4 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7H12 OEM | від 5 916 zł | 5 пропозицій | ||
AMD Rome EPYC 7232P OEM | від 1 591 zł | 4 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7252 OEM | від 592 zł | 4 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7262 OEM | від 2 420 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7272 OEM | від 2 753 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7282 OEM | від 2 472 zł | 5 пропозицій | ||
AMD Rome EPYC 7302 OEM | від 1 080 zł | 4 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7302P BOX | від 3 152 zł | 7 пропозицій | ||
AMD Rome EPYC 7302P OEM | від 9 839 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Rome EPYC 7352 OEM | від 4 753 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7402 BOX | від 4 800 zł | 4 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7402 OEM | від 10 397 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Rome EPYC 7402P OEM | від 3 756 zł | 5 пропозицій | ||
AMD Rome EPYC 7452 BOX | від 9 152 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7452 OEM | від 8 794 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7502 OEM | від 9 198 zł | 4 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7532 BOX | від 4 540 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7532 OEM | від 2 340 zł | 12 пропозицій | ||
AMD Rome EPYC 7542 BOX | від 2 512 zł | 5 пропозицій | ||
AMD Rome EPYC 7542 OEM | від 2 720 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7552 OEM | від 14 950 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7642 BOX | від 15 601 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Rome EPYC 7642 OEM | від 11 470 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Rome EPYC 7662 OEM | від 3 996 zł | 13 пропозицій | ||
AMD Rome EPYC 7702 OEM | від 20 299 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Rome EPYC 7702P BOX | від 10 052 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Rome EPYC 7702P OEM | від 27 179 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Rome EPYC 7742 OEM | від 33 509 zł | 3 пропозиції |