Процесор AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 OEM (100-000000927)
Відео 9Фото 7 |
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 5 Vermeer
Ціни на AMD Ryzen 5 Vermeer |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 BOX | від 556 zł | 33 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 MPK | від 629 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600 OEM | від 490 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X BOX | від 608 zł | 41 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X MPK | від 1 667 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Vermeer 5600X OEM | від 632 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →