Процесор AMD Ryzen 7 Phoenix 8700G BOX (100-100001236BOX)
Відео 9Фото 6 |
AMD Ryzen 7 Phoenix 8700G BOX |
|
Графічний блок RDNA 3-го покоління на 12 обчислювальних блоків із частотою 2.9 ГГц. Нейронний процесор (NPU) XDNA Ryzen AI.
Продуктивність Radeon 780M залежить від пропускної здатності пам'яті.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen 7 Phoenix 8700G BOX
Усі ціни 27 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AMD AM5 Ryzen 7 8700G Box 38GHz MAX 51GHz 8xCore 16xThreads 24MB 65W | 1 532 zł |
AMD Procesor Ryzen 7 8700G 100-100001236BOX CPAMDZY7008700G | 1 511 zł |
Procesor AMD Ryzen 7 8700G | 1 532 zł |
AMD Ryzen 7 8700G PR-AM5-AMD-028 | 1 499 zł |
AMD Ryzen 7 8700G 100-100001236BOX | 1 567 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 7 Phoenix
Ціни на AMD Ryzen 7 Phoenix |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Phoenix 8700F BOX |
AMD Ryzen 7 Phoenix 8700F MPK |
AMD Ryzen 7 Phoenix 8700F OEM |
AMD Ryzen 7 Phoenix 8700G BOX | від 1 452 zł | 27 пропозицій |
Рекомендуємо