Procesor AMD Ryzen 7 Phoenix 8700G BOX (100-100001236BOX)
Wideo 9Zdjęcia 6 |
AMD Ryzen 7 Phoenix 8700G BOX |
|
Jednostka graficzna RDNA 3. generacji na 12 jednostkach obliczeniowych o częstotliwości 2,9 GHz.
Wydajność Radeona 780M w dużym stopniu zależy od przepustowości pamięci.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Ryzen 7 Phoenix 8700G BOX
Wszystkie ceny 29 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMD AM5 Ryzen 7 8700G Box 38GHz MAX 51GHz 8xCore 16xThreads 24MB 65W | 1 532 zł |
AMD Ryzen 7 8700G Wraith Spire Procesor - 8 rdzeni - 4.2 GHz - AMD AM5 - A | 1 512 zł |
AMD Procesor Ryzen 7 8700G 100-100001236BOX CPAMDZY7008700G | 1 511 zł |
Procesor AMD Ryzen 7 8700G | 1 532 zł |
AMD Ryzen 7 8700G PR-AM5-AMD-028 | 1 499 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen 7 Phoenix
Ceny na AMD Ryzen 7 Phoenix |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Phoenix 8700F BOX |
AMD Ryzen 7 Phoenix 8700F MPK |
AMD Ryzen 7 Phoenix 8700F OEM |
AMD Ryzen 7 Phoenix 8700G BOX | od 1 445 zł | 29 oferty |
Polecamy