Процесор AMD Genoa EPYC 9654 OEM (100-000000789)
Відео 3Фото 6 |
AMD Genoa EPYC 9654 OEM |
|
12-канальний контролер DDR5-4800 ECC з теоретичною пропускною здатністю 460 Гбайт/с, контролери PCI-E 5.0 на 128 ліній та 64 лінії CXL 1.1+.
Підтримка інструкцій AVX-512, до 6 Тбайт оперативної пам'яті на сокет та 14% приріст IPC щодо CPU EPYC Milan (Zen 3).
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Genoa EPYC 9654 OEM
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AMD EPYC 9654 / 2.4 GHz processor - OEM Procesor - 96 rdzeni - 2.4 GHz - O | 44 785 zł |
AMD EPYC 9654 procesor 2,4 GHz 384 MB L3 100-000000789 | 27 516 zł |
Procesor serwerowy AMD Epyc 9654, 2.4 GHz, 384 MB, BOX (100-000000789) | 41 024 zł |
AMD EPYC GENOA SP5 ZEN4 9654 96-Core 2.4GHz Processor CPU 100-000000789 SE | 12 880 zł |
Amd Epyc 9654 2.4 Ghz Cpu Przezroczysty 100-000000789 | 43 636 zł |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації AMD Genoa EPYC
Ціни на AMD Genoa EPYC |
---|---|---|---|---|
AMD Genoa EPYC 9124 OEM | від 4 392 zł | 18 пропозицій | ||
AMD Genoa EPYC 9174F OEM | від 10 720 zł | 8 пропозицій | ||
AMD Genoa EPYC 9224 OEM | від 7 940 zł | 17 пропозицій | ||
AMD Genoa EPYC 9254 OEM | від 10 189 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Genoa EPYC 9274F OEM | від 11 196 zł | 16 пропозицій | ||
AMD Genoa EPYC 9334 OEM | від 13 155 zł | 4 пропозиції | ||
AMD Genoa EPYC 9354 OEM | від 10 826 zł | 9 пропозицій | ||
AMD Genoa EPYC 9354P OEM | від 7 028 zł | 12 пропозицій | ||
AMD Genoa EPYC 9374F OEM | від 11 996 zł | 5 пропозицій | ||
AMD Genoa EPYC 9454 OEM | від 10 981 zł | 6 пропозицій | ||
AMD Genoa EPYC 9454P OEM | від 16 670 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Genoa EPYC 9474F OEM | від 13 666 zł | 16 пропозицій | ||
AMD Genoa EPYC 9534 OEM | від 9 996 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Genoa EPYC 9554 OEM | від 10 196 zł | 18 пропозицій | ||
AMD Genoa EPYC 9554P OEM | від 21 849 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Genoa EPYC 9634 OEM | від 14 820 zł | 9 пропозицій | ||
AMD Genoa EPYC 9654 OEM | від 12 726 zł | 18 пропозицій | ||
AMD Genoa EPYC 9654P OEM | від 12 600 zł | 27 пропозицій | ||
AMD Genoa EPYC 9684X OEM | від 17 156 zł | 7 пропозицій |
Рекомендуємо