Procesor AMD Genoa EPYC 9654 OEM (100-000000789)
Wideo 3Zdjęcia 6 |
AMD Genoa EPYC 9654 OEM |
|
12-kanałowy kontroler DDR5-4800 ECC o teoretycznej przepustowości 460 GB/s, 128-liniowe kontrolery PCI-E 5.0 i 64 linie CXL 1.1+.
Obsługa instrukcji AVX-512, do 6 TB pamięci RAM na gniazdo i 14% zysk IPC w porównaniu z procesorami EPYC Milan (Zen 3).
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Genoa EPYC 9654 OEM
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMD EPYC 9654 procesor 2,4 GHz 384 MB L3 100-000000789 | 27 516 zł |
Procesor serwerowy AMD Epyc 9654, 2.4 GHz, 384 MB, BOX (100-000000789) | 41 024 zł |
AMD EPYC GENOA SP5 ZEN4 9654 96-Core 2.4GHz Processor CPU 100-000000789 SE | 13 396 zł |
Amd Epyc 9654 2.4 Ghz Cpu Przezroczysty 100-000000789 | 43 636 zł |
AMD EPYC GENOA SP5 ZEN4 9654 96-Core 2.4GHz Processor CPU 100-000000789 SE | 12 880 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Genoa EPYC
Ceny na AMD Genoa EPYC |
---|---|---|---|---|
AMD Genoa EPYC 9124 OEM | od 4 392 zł | 17 oferty | ||
AMD Genoa EPYC 9174F OEM | od 10 720 zł | 8 oferty | ||
AMD Genoa EPYC 9224 OEM | od 7 940 zł | 17 oferty | ||
AMD Genoa EPYC 9254 OEM | od 10 189 zł | 3 oferty | ||
AMD Genoa EPYC 9274F OEM | od 11 196 zł | 16 oferty | ||
AMD Genoa EPYC 9334 OEM | od 13 155 zł | 4 oferty | ||
AMD Genoa EPYC 9354 OEM | od 10 826 zł | 9 oferty | ||
AMD Genoa EPYC 9354P OEM | od 7 045 zł | 12 oferty | ||
AMD Genoa EPYC 9374F OEM | od 11 996 zł | 5 oferty | ||
AMD Genoa EPYC 9454 OEM | od 10 981 zł | 6 oferty | ||
AMD Genoa EPYC 9454P OEM | od 16 670 zł | 3 oferty | ||
AMD Genoa EPYC 9474F OEM | od 13 676 zł | 15 oferty | ||
AMD Genoa EPYC 9534 OEM | od 9 996 zł | 3 oferty | ||
AMD Genoa EPYC 9554 OEM | od 10 196 zł | 18 oferty | ||
AMD Genoa EPYC 9554P OEM | od 21 849 zł | 3 oferty | ||
AMD Genoa EPYC 9634 OEM | od 14 820 zł | 9 oferty | ||
AMD Genoa EPYC 9654 OEM | od 12 726 zł | 17 oferty | ||
AMD Genoa EPYC 9654P OEM | od 12 600 zł | 27 oferty | ||
AMD Genoa EPYC 9684X OEM | od 17 156 zł | 7 oferty |
Polecamy