Procesor AMD Genoa EPYC 9374F OEM (100-000000792)
Wideo 3Zdjęcia 6 |
AMD Genoa EPYC 9374F OEM |
|
Modele z przyrostkiem „F” mają stosunkowo wysokie częstotliwości, a chipy ze znakiem „P” nie obsługują konfiguracji z dwoma gniazdami.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Genoa EPYC 9374F OEM
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMD EPYC 9374F procesor 3,85 GHz 256 MB L3 100-000000792 | 19 906 zł |
AMD EPYC GENOA SP5 ZEN4 9374F 32-Core 3.85GHz Processor CPU 100-000000792 | 11 996 zł |
AMD EPYC 9374F procesor 3,85 GHz 256 MB L3 100-000000792 | 19 960 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Genoa EPYC
Ceny na AMD Genoa EPYC |
---|---|---|---|---|
AMD Genoa EPYC 9124 OEM | od 4 392 zł | 16 oferty | ||
AMD Genoa EPYC 9174F OEM | od 10 720 zł | 8 oferty | ||
AMD Genoa EPYC 9224 OEM | od 7 940 zł | 17 oferty | ||
AMD Genoa EPYC 9254 OEM | od 10 189 zł | 3 oferty | ||
AMD Genoa EPYC 9274F OEM | od 11 196 zł | 17 oferty | ||
AMD Genoa EPYC 9334 OEM | od 13 155 zł | 4 oferty | ||
AMD Genoa EPYC 9354 OEM | od 10 826 zł | 9 oferty | ||
AMD Genoa EPYC 9354P OEM | od 7 062 zł | 13 oferty | ||
AMD Genoa EPYC 9374F OEM | od 11 996 zł | 3 oferty | ||
AMD Genoa EPYC 9454 OEM | od 11 283 zł | 6 oferty | ||
AMD Genoa EPYC 9454P OEM | od 16 709 zł | 3 oferty | ||
AMD Genoa EPYC 9474F OEM | od 13 676 zł | 16 oferty | ||
AMD Genoa EPYC 9534 OEM | od 9 996 zł | 3 oferty | ||
AMD Genoa EPYC 9554 OEM | od 10 196 zł | 18 oferty | ||
AMD Genoa EPYC 9554P OEM | od 21 992 zł | 2 oferty | ||
AMD Genoa EPYC 9634 OEM | od 14 820 zł | 9 oferty | ||
AMD Genoa EPYC 9654 OEM | od 12 726 zł | 18 oferty | ||
AMD Genoa EPYC 9654P OEM | od 12 600 zł | 28 oferty | ||
AMD Genoa EPYC 9684X OEM | od 17 156 zł | 7 oferty |
Polecamy