Процесор AMD Ryzen 5 Pinnacle Ridge 2600 OEM (YD2600BBM6IAF)
Відео 4Фото 2 | 1 825 zł Купити! TANIA DOSTAWA ! - ! Procesor AMD Ryzen 5 5600X MPK - PACZKOMAT, POCZTA, KUwww.net-s.plДоставка: по Польщі Поскаржитись |
AMD Ryzen 5 Pinnacle Ridge 2600 OEM |
|
6 фізичних ядер з підтримкою багатопотоковості. Гарний розгінний потенціал. Помірне енергоспоживання.
Процесори Ryzen 1000, Ryzen 2000 не підтримуються материнськими платами з чіпсетом A520, B550.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 5 Pinnacle Ridge
Ціни на AMD Ryzen 5 Pinnacle Ridge |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Pinnacle Ridge 2600 BOX | від 850 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Pinnacle Ridge 2600 OEM | від 1 825 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Pinnacle Ridge 2600X BOX | від 925 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →