Процесор AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7995WX BOX (100-100000884WOF)
Відео 4Фото 5 |
AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7995WX BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7995WX BOX
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AMD Ryzen Threadripper PRO 7995WX PR-TR4-AMD-035 | 48 990 zł |
AMD Ryzen Threadripper PRO 7995WX CPU 2.50-5.15GHz 96Cores 192Threads Proc | 58 332 zł |
Amd Ryzen Threadripper Pro 7995wx 2.5ghz Cpu Przezroczysty 100-100000884WO | 56 015 zł |
AMD Ryzen Threadripper PRO 7995WX CPU processor 2.50-5.15GHz 96C 192T 384 | 55 279 zł |
AMD Ryzen Threadripper PRO 7995WX CPU processor 5.15GHz 96 Core 192 Thread | 59 996 zł |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen Threadripper Pro 7000
Ціни на AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7965WX BOX | від 12 790 zł | 19 пропозицій | ||
AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7965WX OEM | від 12 590 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7975WX BOX | від 18 490 zł | 16 пропозицій | ||
AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7975WX OEM | від 18 390 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7985WX BOX | від 35 490 zł | 17 пропозицій | ||
AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7985WX OEM | від 35 190 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7995WX BOX | від 48 990 zł | 17 пропозицій | ||
AMD Ryzen Threadripper Pro 7000 7995WX OEM | від 48 690 zł | 2 пропозиції |
Рекомендуємо