Процесор AMD Bergamo EPYC 9754 OEM (100-000001234)
AMD Bergamo EPYC 9754 OEM 97349754 |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Bergamo EPYC 9754 OEM
Усі ціни 33 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AMD EPYC 9754 / 2.25 GHz processor - OEM Procesor - 128 rdzeni - 2.2 GHz - | 42 093 zł |
AMD EPYC™ (One-Twenty-Eight-Core) Model 9754 100-000001234 | 27 516 zł |
AMD EPYC 9754 CPU 128Core 2.25GHz-3.1GHz SP5 Processor With 4U COOLER Fan | 18 084 zł |
Procesor AMD EPYC 9754 (256MB, 128x 3.1GHz) 100-000001234 | 17 758 zł |
AMD Genoa EPYC 9754 server processor 2.25ghz-3.1ghz 128 core 256 threads 3 | 17 152 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації AMD Bergamo EPYC
Ціни на AMD Bergamo EPYC |
---|---|---|---|---|
AMD Bergamo EPYC 9734 OEM | від 13 195 zł | 13 пропозицій | ||
AMD Bergamo EPYC 9754 OEM | від 16 187 zł | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →