Procesor AMD Bergamo EPYC 9754 OEM (100-000001234)
AMD Bergamo EPYC 9754 OEM 97349754 |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Bergamo EPYC 9754 OEM
Wszystkie ceny 30 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMD EPYC 9754 CPU - 225 GHz Processor | 25 637 zł |
AMD EPYC™ (One-Twenty-Eight-Core) Model 9754 100-000001234 | 27 516 zł |
AMD EPYC 9754 Server 2.25-3.1GHz 128/256T 360W CPU Support Gigabyte MZ73-L | 16 792 zł |
AMD Genoa EPYC 9754 server processor 2.25ghz-3.1ghz 128 core 256 threads 3 | 16 796 zł |
AMD EPYC 9754 128/256t Server CPU 360w 2.25ghz-3.1ghz For Gigabyte MZ73-lm | 17 596 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje AMD Bergamo EPYC
Ceny na AMD Bergamo EPYC |
---|---|---|---|---|
AMD Bergamo EPYC 9734 OEM | od 15 804 zł | 12 oferty | ||
AMD Bergamo EPYC 9754 OEM | od 16 237 zł | 34 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →