Процесор AMD Ryzen 5 Phoenix 8600G BOX (100-100001237BOX)
Відео 7Фото 6 |
AMD Ryzen 5 Phoenix 8600G BOX 8500G BOX8600G BOX |
|
Графічний блок RDNA 3-го покоління на 12 обчислювальних блоків із частотою 2.9 ГГц. Нейронний процесор (NPU) XDNA Ryzen AI.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen 5 Phoenix 8600G BOX
Усі ціни 26 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AMD AM5 Ryzen 5 8600G Box 38GHz MAX 50GHz 6xCore 12xThreads 22MB 65W | 1 024 zł |
AMD Ryzen 5 8600G Wraith Stealth Procesor - 6 rdzeni - 4.35 GHz - AMD AM5 | 1 076 zł |
AMD Procesor Ryzen 5 8600G 100-100001237BOX CPAMDZY5008600G | 1 051 zł |
AMD Ryzen 5 8600G PR-AM5-AMD-027 | 1 022 zł |
Procesor AMD Ryzen 5 8600G | 1 024 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 5 Phoenix
Ціни на AMD Ryzen 5 Phoenix |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Phoenix 8400F BOX |
AMD Ryzen 5 Phoenix 8400F MPK |
AMD Ryzen 5 Phoenix 8400F OEM |
AMD Ryzen 5 Phoenix 8500G BOX | від 815 zł | 23 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Phoenix 8600G BOX | від 1 022 zł | 26 пропозицій |
Рекомендуємо