Procesor AMD Ryzen 5 Phoenix 8600G BOX (100-100001237BOX)
Wideo 7Zdjęcia 6 |
AMD Ryzen 5 Phoenix 8600G BOX 8500G BOX8600G BOX |
|
Jednostka graficzna RDNA trzeciej generacji na 12 jednostek obliczeniowych o częstotliwości 2,9 GHz.
Wydajność Radeona 780M w dużym stopniu zależy od przepustowości pamięci.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Ryzen 5 Phoenix 8600G BOX
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMD AM5 Ryzen 5 8600G Box 38GHz MAX 50GHz 6xCore 12xThreads 22MB 65W | 1 024 zł |
AMD Procesor Ryzen 5 8600G 100-100001237BOX CPAMDZY5008600G | 1 051 zł |
AMD Ryzen 5 8600G PR-AM5-AMD-027 | 1 022 zł |
Procesor AMD Ryzen 5 8600G | 1 024 zł |
AMD Ryzen 5 8600G 100-100001237BOX | 1 092 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen 5 Phoenix
Ceny na AMD Ryzen 5 Phoenix |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Phoenix 8400F BOX |
AMD Ryzen 5 Phoenix 8400F MPK |
AMD Ryzen 5 Phoenix 8400F OEM |
AMD Ryzen 5 Phoenix 8500G BOX | od 815 zł | 24 oferty | ||
AMD Ryzen 5 Phoenix 8600G BOX | od 1 022 zł | 25 oferty |
Polecamy