Процесор AMD Ryzen 5 Matisse 3600 OEM (100-000000031)
Відео 1Фото 4 |
AMD Ryzen 5 Matisse 3600 OEM |
|
Процесор лінійки Ryzen 5 Matisse належить до молодших 7-нанометрових рішень, які в 2019 році вперше випущені компанією AMD. Завдяки підтримці технології SMT у моделі реалізована багатопотоковість: на кожному з 6 ядер можливе виконання двох потоків команд, що позитивно позначається на швидкодії і загальній ефективності CPU. Процесор AMD 3600 OEM має тактову частоту 3.6 ГГц з можливістю автоматичного розгону до 4.2 ГГц.
Додатково регулювати ці значення дозволяє вільний множник. «Движок» має сумарно 35 МБ кеш-пам'яті (включаючи 32 МБ третього рівня), сумісний з системними платами з сокетом AM4, підтримує оперативну пам'ять формату DDR4 3200 МГц. Модель поставляється без кулера і не передбачає інтегрованого відеоядра, так що систему охолодження для CPU і графічний адаптер для зібраного комп'ютера доведеться купувати окремо.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Купити AMD Ryzen 5 Matisse 3600 OEM
AMD Ryzen 5 3600 Tray PR-AM4-AMD-212 | 330 zł |
Procesor AMD Ryzen 5 3600, 3.6 GHz, 32 MB, OEM (100-000000031) | 330 zł |
Procesor AMD Ryzen 5 3600 TRAY | 372 zł |
AMD Procesor AMD Ryzen 5 3600 TRAY | 354 zł |
Модификації AMD Ryzen 5 Matisse
Ціни на AMD Ryzen 5 Matisse |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 5 Matisse 3500X BOX | від 299 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3600 BOX | від 347 zł | 23 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3600 MPK | від 360 zł | 5 пропозицій | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3600 OEM | від 330 zł | 4 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3600 PRO OEM | від 1 364 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3600 WOF | від 329 zł | 3 пропозиції | ||
AMD Ryzen 5 Matisse 3600X BOX | від 1 356 zł | 1 пропозиція |