Процесор AMD Ryzen Threadripper 2 2970WX BOX (YD297XAZAFWOF)
Відео 17Фото 4 |
AMD Ryzen Threadripper 2 2970WX BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen Threadripper 2
Ціни на AMD Ryzen Threadripper 2 |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen Threadripper 2 2920X BOX | від 3 283 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen Threadripper 2 2950X BOX | від 6 000 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen Threadripper 2 2970WX BOX | від 1 756 zł | 1 пропозиція |
Рекомендуємо