Procesor AMD Ryzen Threadripper 2 2920X BOX (YD292XA8AFWOF)
Wideo 17Zdjęcia 4 |
AMD Ryzen Threadripper 2 2920X BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen Threadripper 2
Ceny na AMD Ryzen Threadripper 2 |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen Threadripper 2 2920X BOX | od 3 283 zł | 1 oferta | ||
AMD Ryzen Threadripper 2 2950X BOX | od 6 000 zł | 1 oferta | ||
AMD Ryzen Threadripper 2 2970WX BOX | od 1 756 zł | 1 oferta |
Polecamy