Процесор AMD Ryzen 9 Vermeer 5900X BOX (100-100000061WOF)
Відео 18Фото 2 |
AMD Ryzen 9 Vermeer 5900X BOX |
|
Підтримка материнськими платами 500-ї серії. B450/X470 чипсети залежно від прошивки виробника плати.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMD Ryzen 9 Vermeer 5900X BOX
Усі ціни 29 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
AMD Procesor Ryzen 9 5900X 3,7GH 100-100000061WOF CPAMDZY9005900X | 1 241 zł |
Procesor AMD Ryzen 9 5900X | 1 294 zł |
AMD Ryzen 9 5900X PR-AM4-AMD-198 | 1 269 zł |
AMD Procesor Ryzen 9 5900X 3,7GH 100-100000061WOF 57402 | 1 271 zł |
AMD Procesor AMD Ryzen 9 5900X | 1 461 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 9 Vermeer
Ціни на AMD Ryzen 9 Vermeer |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 9 Vermeer 5900X BOX | від 984 zł | 31 пропозиція | ||
AMD Ryzen 9 Vermeer 5900X OEM | від 1 380 zł | 5 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Vermeer 5950X BOX | від 1 500 zł | 26 пропозицій | ||
AMD Ryzen 9 Vermeer 5950X OEM | від 2 822 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →