Процесор AMD Ryzen 7 Matisse 3700 PRO OEM (100-000000073)
Відео 10Фото 4 | 1 641 zł Купити! DARMOWA DOSTAWA ! - ! Procesor AMD RYZEN 7 PRO 3700 - TRAY - PACZKOMAT, POwww.net-s.plДоставка: по Польщі Поскаржитись |
AMD Ryzen 7 Matisse 3700 PRO OEM |
|
8 ядер Zen 2 з підтримкою багатопотоковості, 32 МБ кеш-пам'яті L3. Контролер PCI-E 4.0 забезпечує роботу 24 ліній представленого інтерфейсу.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації AMD Ryzen 7 Matisse
Ціни на AMD Ryzen 7 Matisse |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen 7 Matisse 3700 PRO OEM | від 1 641 zł | 1 пропозиція | ||
AMD Ryzen 7 Matisse 3700X BOX | від 1 000 zł | 2 пропозиції | ||
AMD Ryzen 7 Matisse 3800X BOX | від 800 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →