Материнська плата Asus TUF GAMING B550M-E (90MB17U0-M0EAY0)
Відео 10Фото 9 |
Компактна micro-ATX материнська плата 2021 випуску, спроектована з прицілом на використання в компактних ігрових збірках на базі процесорів AMD. Оснащена процесорним роз'ємом AMD AM4 та чіпсетом середнього рівня AMD B550, який розрахований на встановлення 4/6/8/12/16-ядерних CPU Ryzen серії 3000, 4000 та 5000 з ядрами Matisse, Vermeer та Renoir. Плата відноситься до середнього класу і входить до сімейства продуктів Asus The Ultimate Force, всі члени якого проходять ретельне заводське тестування та розраховані на тривалу експлуатацію.
Схемотехніка, якість охолодження ланцюгів живлення та загальне оснащення Asus TUF GAMING B550M-E дозволяють зібрати на її базі досить серйозний ігровий ПК або робочу станцію з відеокартою рівня GeForce RTX 3080, 128 ГБ оперативної пам'яті DDR4 класу 4800 МГц, парою M. накопичувачами SATA3. На відміну від материнських плат TUF минулих поколінь, ця модель підтримує високошвидкісний інтерфейс PCI-E четвертого покоління, що дозволяє використовувати реактивні SSD зі швидкістю обміну даними від 5000 до 7500 МБ/с.
Завдяки 2.5-гігабітному LAN-контролеру Realtek та бездротовим модулям Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) та Bluetooth v 5.2 ця плата легко впорається з обробкою інтенсивного мережевого трафіку. За високу швидкість обміну даними та низькі затримки у мережевих баталіях відповідає гігабітний LAN-адаптер від Realtek. Додатково системна плата оснащена TPM-коннектором для підключення ключів шифрувань, COM-портом та чотирма роз'ємами для встановлення RGB та ARGB-стрічок.
Купити Asus TUF GAMING B550M-E
Усі ціни 9 →ASUS TUF GAMING B550M-E PL-AM4-ASU-129 | 459 zł |
Płyta główna Asus TUF GAMING B550M-E | 579 zł |
ASUS TUF GAMING B550M-E | 548 zł |
Płyta Asus TUF GAMING B550M-E /AMD B550/SATA3/M.2/USB3.1/PCIe4.0/AM4/mATX | 591 zł |
Модификації Asus TUF GAMING B550M-E
Ціни на Asus TUF GAMING B550M-E |
---|---|---|---|---|
Asus TUF GAMING B550M-E WIFI | від 650 zł |
Asus TUF GAMING B550M-E | від 459 zł | 10 пропозицій |